BEN & ANNA Крем за ръце Daily Care, 30 мл

Грижа ден след ден

€ 3,43 € 4,29 -20%

(€ 114,33 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 30 мл

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всеки тип кожа
  • Лека текстура
  • Интензивно овлажняващо
  • Подхранва, без да оставя мазна следа

Често се купува заедно с La Saponaria Душ сапун Бадем и джинджифил, 100 г

BEN & ANNA Крем за ръце Daily Care, 30 мл € 3,43 (€ 114,33 / л)
La Saponaria Душ сапун Бадем и джинджифил, 100 г € 3,99 (€ 39,90 / кг)
Обща цена: € 7,42
Описание

Крем за ръце Daily Care е идеалният спътник за нежни и меки ръце. Леката му формула поглезва ръцете ден след ден и им осигурява интензивно овлажняване благодарение на бадемовото масло и подбрани растителни масла. По този начин осигурява мекота и грижа, без да оставя мазен филм.

Арт.-№: XEC-CR-4260491221995
Съдържание: 30 мл
EAN: 4260491221995
Номер на производителя: 4260491221995
Марки: BEN & ANNA
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Веган
Съставки (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetearylalcohol, Stearic Acid, Caesalpinia Spinosa Gum, Parfum, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citricacid, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Citronellal, Citral, Geraniol, Cumarin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: JM Nature GmbH, Angersbachstraße 20, 34127, Kassel, Германия, shop@ben-anna.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за BEN & ANNA Крем за ръце Daily Care

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder