Najel Алунит, 90 г

Идеален за ежедневна употреба

€ 6,59

(€ 73,22 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 90 г

Още 1 броя на склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Хипоалергенен и без мирис
  • 100% натурален камък от алун

Често се купува заедно с Najel Сапун Алепо с 12 % лаврово масло, 200 г

Najel Алунит, 90 г € 6,59 (€ 73,22 / кг)
Najel Сапун Алепо с 12 % лаврово масло, 200 г € 5,59 (€ 27,95 / кг)
Обща цена: € 12,18
Описание

Благодарение на стягащите си и антибактериални свойства алунът е особено подходящ за употреба като дезодорант: по този начин той предотвратява неприятната миризма на пот. Освен това е хипоалергенен, без аромат и не оставя петна по дрехите.

Начин на употреба: Тъй като алунът не само има дезодориращо действие, но и свива порите, той е идеалното средство за лечение на малки порязвания при бръснене. За целта просто навлажнете камъчето и го прекарайте по засегнатите участъци от кожата.

Арт.-№: XEC-NAJ-PIE13NJ/6
Съдържание: 90 г
Номер на производителя: PIE13NJ/6
Марки: Najel
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Без парфюм
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Област на тялото - Оплаквания на тялото: Алергии – непоносимости
Съставки (INCI)

100% Potassium Alum

Правна информация
Производител: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Франция, www.najel.net/en

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Najel Алунит

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder