Le Erbe di Janas Био лешниково масло, 50 мл

Богата на витамини грижа за кожа!

€ 14,39 € 15,99 -10%

(€ 287,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Адстрингентно и противовъзпалително
  • Срещу стрии
  • Студено пресовано

Често се купува заедно с Le Erbe di Janas Овлажняващ и антиоксидантен еликсир, 10 мл

Le Erbe di Janas Био лешниково масло, 50 мл € 14,39 (€ 287,80 / л)
Le Erbe di Janas Овлажняващ и антиоксидантен еликсир, 10 мл € 6,29 (€ 629,00 / л)
Обща цена: € 20,68
Описание
Арт.-№: XEC-EDJ-09NOCC0050
Съдържание: 50 мл
EAN: 8054329893067
Номер на производителя: 09NOCC0050
Марки: Le Erbe di Janas
Тип кожа: Взискателна кожа, За всеки тип кожа, Чувствителна кожа , Суха кожа
Характеристики на продукта: Без палмово масло, Веган, Без глутен, Без лактоза
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Corylus Avellana (Hazelnut) Seed Oil[1]

  1. aus biologischem Anbau
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Био лешниково масло

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder