Sonnentor Био чай от джинджифил и куркума, Двукамерна торбичка (32,40 г)

Двойна топлина!

€ 4,59

(€ 141,67 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Двукамерна торбичка

Още 7 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Пикантен и горещ
  • Духовна смес
  • Съчетава се добре с екзотични ястия

Често се купува заедно с BioKing Био горски мед, 250 г

Sonnentor Био чай от джинджифил и куркума, Двукамерна торбичка (32,40 г) € 4,59 (€ 141,67 / кг)
BioKing Био горски мед, 250 г € 9,39 (€ 37,56 / кг)
Обща цена: € 13,98
Описание

Тази енергична чаена смес със сигурност ще ви накара да се изпотите. Подправена с малко галангал, който също принадлежи към семейството на джинджифила. Плодово-люта комбинация, която се съчетава чудесно с екзотични кърита и супи.

Арт.-№: XPI-ST-02571.4
Съдържание: 32,40 г
EAN: 9004145025714
Номер на производителя: 02571.4
Марки: Sonnentor
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Без мая, Без добавена захар, Без добавена сол, Веган, Вегетарианско
Време за варене: 8 минути, 9 минути, 10 минути
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Чай: В чаени торбички
Съдържание

Ingwer Stücke[1], куркума[1], галангал[1], Fenchel[1], черен пипер[1]

  1. Био
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био чай от джинджифил и куркума

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки