Le Erbe di Janas Мляко за тяло Immortelle, 150 мл

Приятна хидратираща грижа с ценни активни съставки от Сардиния

€ 20,49

(€ 136,60 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 150 мл

Още 6 броя на склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За раздразнена, чувствителна и суха кожа
  • Овлажнява и освежава
  • Подходящ и при невродермит

Често се купува заедно с Le Erbe di Janas Monoi Tiaré, 50 мл

Le Erbe di Janas Мляко за тяло Immortelle, 150 мл € 20,49 (€ 136,60 / л)
Le Erbe di Janas Monoi Tiaré, 50 мл € 12,99 (€ 259,80 / л)
Обща цена: € 33,48
Описание

Овлажняващото и освежаващо мляко за тяло се нанася лесно и се абсорбира бързо. То е идеално за зачервена кожа след престой на слънце, но е подходящо и за чувствителна, реактивна кожа и кожа, склонна към невродермит или псориазис. Това го прави и идеален овлажнител за целогодишна грижа. Формулиран е с маслени екстракти от сардинско безсмъртниче (хелихризум), чиито активни съставки осигуряват интензивна грижа, предотвратяват стареенето на кожата, причинено от излагането на слънце, и подпомагат собствените процеси на регенерация на кожата. Съставът е допълнен с конопено масло, масло от жожоба, масло от ший и гел от бодлива круша. Това прави млякото за тяло идеално като терапевтична грижа за кожа, склонна към екземи.

Начин на употреба: Нанесете върху кожата и масажирайте нежно.

Арт.-№: XEC-EDJ-01LCLE0150
Съдържание: 150 мл
EAN: 8054329894798
Номер на производителя: 01LCLE0150
Марки: Le Erbe di Janas
Тип кожа: Чувствителна кожа , Суха кожа, Кожа изложена на слънце, Раздразнена кожа
Характеристики на продукта: Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Opuntia Ficus Indica Stem Extract[2], Helichrysum Italicum Flower Water[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Lecithin[1], Ficus Carica Extract[2], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Polyglyceryl-3 Sorbityl Linseedate[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis Oil[2], Tocopherol (Vitamin E)[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Hypericum Perforatum Flower Extract[2], Capryloyl Glycine[1], Menthyl Lactate[1], Menthol[1], Helichrysum Italicum Extract[2], Acacia Senegal Gum[1], Xanthan Gum[1], Parfum[1]

  1. с растителен произход
  2. от биологично земеделие
Правна информация
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Мляко за тяло Immortelle

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder