Sapore di Sole Био червен пълнозърнест ориз, 500 г

Прекрасен, много ароматен вкус

€ 5,79

(€ 11,58 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 г

На склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • От Италия
  • Време за готвене: 30-35 минути
  • Идеален за студени ястия и салати

Често се купува заедно с Sapore di Sole Черен пълнозърнест ориз, био, 500 г

Sapore di Sole Био червен пълнозърнест ориз, 500 г € 5,79 (€ 11,58 / кг)
Sapore di Sole Черен пълнозърнест ориз, био, 500 г € 6,29 (€ 12,58 / кг)
Обща цена: € 12,08
Описание

Този червен ориз се отглежда директно в Италия. Има фин, безпогрешен и много ароматен вкус. Идеален за приготвяне на салати и студени ястия.

Арт.-№: XPI-EF-272110
Съдържание: 500 г
EAN: 8032891609033
Номер на производителя: 272110
Марки: Sapore di Sole
Съдържание

Langkorn-Rotreis[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1428 / 341 kJ / ккал
Мазнини 1,9 г
  от които Наситени мазнини 0,8 г
Въглехидрати 77 г
  от които Захар 1,2 г
Фибри 1,9 г
Протеини 7,5 г
Сол 0,02 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Италия, www.effegifood.com

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sapore di Sole Био червен пълнозърнест ориз