Sonnentor Био карамфил, цял (35 г)

Подправка за компот, греяно вино и много други

€ 3,69

(€ 105,43 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: цял

В наличност от 09. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 15. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Интензивен вкус
  • Универсална употреба
  • Част от праха с пет подправки

Често се купува заедно с Govinda Аюрведично био гхи, 420 г

Sonnentor Био карамфил, цял (35 г) € 3,69 (€ 105,43 / кг)
Govinda Аюрведично био гхи, 420 г € 18,59 (€ 44,26 / кг)
Обща цена: € 22,28
Описание

Компот, пунш или греяно вино и коледни чайове са немислими без интензивния, плодово-горещ, пиперлив вкус на карамфила. Но има многобройни други вкусотии с карамфил, които са ни малко известни. Карамфилът е важен компонент на праха от пет подправки и ароматната индийска смес от подправки гарам масала.

Карамфилът е много ароматен и има силно пикантен аромат. Във вкуса плодово-лют с нотка на пипер и смолисто-свеж финал.

Съвети и подготовка
Карамфилът също подправя еленското, агнешкото, тлъстата риба и ястията с пушено или сушено месо. Типичната употреба при приготвянето на супа или ориз е лукът, който е осеян с карамфил.

Арт.-№: XPI-ST-003286
Съдържание: 35 г
EAN: 9004145003286
Номер на производителя: 3286
Марки: Sonnentor
Конституция: Вата, Кафа
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен, Без лактоза
Характеристики на продукта: Без пшеница, Без мая, Без синтетични оцветители, Без подобрители на вкуса, Без изкуствени аромати, Без соя, Веган, Вегетарианско, Без яйца, Без мляко, Без ядки, Без риба, Без сусам, Без целина, Без горчица, Без лупина, Без мекотели, Без глутен, Без лактоза
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1733 / 414 kJ / ккал
Мазнини 20,1 г
  от които Наситени мазнини 6,09 г
Въглехидрати 52 г
  от които Захар 51,48 г
Протеини 6 г
Сол 0,6 г
Съдържание

Nelken био

Правна информация
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био карамфил

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки