Alnatura Бърз био микс - Червена киноа, булгур и дългозърнест ориз, 250 г

Вкусна алтернатива на пастата

€ 2,24 € 2,49 -10%

(€ 8,96 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 г

В наличност от 19. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 23. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Вече е сготвен
  • Готов за консумация
  • Отличен топъл или студен

Често се купува заедно с Alnatura Био микс - Ечемик, нахут и леща, 250 г

Alnatura Бърз био микс - Червена киноа, булгур и дългозърнест ориз, 250 г € 2,24 (€ 8,96 / кг)
Alnatura Био микс - Ечемик, нахут и леща, 250 г € 2,24 (€ 8,96 / кг)
Обща цена: € 4,48
Описание

С този практичен микс от Alnatura, състоящ се от червена киноа, булгур и предварително сварен дългозърнест ориз, можете да приготвите вкусно и балансирано ястие за много кратко време. Тази композиция, базираща се на биологични съставки, е подходяща за консумация както топла, така и студена.

Начин на приготвяне: Сместа е предварително сварена, така че може да се консумира директно студена. Ако желаете загрейте около 2 супени лъжици вода в тенджера и загрейте сместа за около 3 минути, като разбърквате от време на време. Като алтернатива добавяйте към яхнии, задушени зеленчуци или други ястия.

Арт.-№: XPI-MM-225360
Съдържание: 250 г
EAN: 4104420232044
Номер на производителя: 225360
Марки: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Веган, Вегетарианско
Може да съдържа следи от: L – целина
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, След отваряне съхранявайте в хладилник и консумирайте до няколко дни, Съхранявайте при стайна температура
Съдържание

34 % Roter Quinoa[1], 31 % Булгур[1], 30 % Дългозърнест ориз[1], слънчогледово олио[1], морска сол

  1. от биологично земеделие

може да съдържа следи от целина.

Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 2948 / 704 kJ / ккал
Мазнини 5,1 г
  от които Наситени мазнини 0,9 г
Въглехидрати 26 г
  от които Захар 0,7 г
Фибри 2,2 г
Протеини 3,3 г
Сол 0,7 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Бърз био микс - Червена киноа, булгур и дългозърнест ориз

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder