Bioenergie Сол от пустинята Калахари, финно смляна, 200 g PET Опаковка (200 г)

Една от най-старите природни соли на земята

€ 4,79

(€ 23,95 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 g PET Опаковка

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Натурална и без добавки
  • Без съдържание на йод
  • Неизбелена

Често се купува заедно с Bioenergie Сол от пустинята Калахари, финно смляна, 500 г

Bioenergie Сол от пустинята Калахари, финно смляна, 200 g PET Опаковка (200 г) € 4,79 (€ 23,95 / кг)
Bioenergie Сол от пустинята Калахари, финно смляна, 500 г € 6,59 (€ 13,18 / кг)
Обща цена: € 11,38
Описание

В южна Африка, в района на пустинята Калахари се образува солено езеро от 300-годишно подземно находище на сол, благодарение на естествените соли, които излизат на повърхността.

Саламурата се кристализира в жегата на пустинята неподвластна на влиянието на околнота среда и замърсяването. Получената сол се събира на ръка и се суши на слънце.
Пустинната сол има интензивен и неподправен вкус и е идеална е за ежедневна употреба.

Арт.-№: BIO-70958
Съдържание: 200 г
EAN: 9004307070958
Номер на производителя: 070958
Марки: Bioenergie
Конституция: Вата, Пита, Кафа, Тридоша
Характеристики на продукта: Нейодиран, Без добавки
Съдържание

Естествена сол

Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Gerhard Wagner GmbH, Bergstraße 104, 7572 , Deutsch-Kaltenbrunn, Австрия, www.wagner.co.at/impressum
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioenergie Сол от пустинята Калахари, финно смляна

4 клиентски рецензии на други езици

4,4 от 5 звезди
5 звезди
4 (80%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
1 (20%)
1 звезда
0 (0%)

5 оценки

Все още няма рецензии на български, но 4 рецензии на други езици.