BioKing Био ябълков банан, 100 г

За закуска или като гарнитура

€ 3,29

(€ 32,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Узряла реколта
  • Леки ябълкови нотки
  • Популярни сред децата

Често се купува заедно с BIO PRIMO Био смути Think Pink, 250 мл

BioKing Био ябълков банан, 100 г € 3,29 (€ 32,90 / кг)
BIO PRIMO Био смути Think Pink, 250 мл € 2,39 (€ 9,56 / л)
Обща цена: € 5,68
Описание

Ябълковият банан е сорт банан, отличаващ се с лека ябълкова нотка. Богатите жълти плодове се събират узрели и се сушат леко. Сушените ябълкови банани са перфектни за закуска и са много популярни сред спортистите и децата.

Алергени:

  • Може да съдържа следи от глутен, ядки, соя и сусам поради производствени процеси.
Арт.-№: PL-102805
Съдържание: 100 г
EAN: 9120013230940
Номер на производителя: 102805
Марки: BioKing
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Веган, Вегетарианско
Може да съдържа следи от: А - Глутен, F - Соеви зърна, H – черупкови плодове, N – сусам
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1516 / 362 kJ / ккал
Мазнини 0,2 г
  от които Наситени мазнини 0 г
Въглехидрати 85,5 г
  от които Захар 52,4 г
Фибри 6,1 г
Протеини 4,5 г
Сол 0 г
Съдържание

ябълкови банани[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Австрия, office@bioking.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за BioKing Био ябълков банан

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder