BioKing Био сладки от смокини и портокали, 200 г

Ръчно изработени сурови лакомства, направени с висококачествени съставки

€ 5,99

(€ 29,95 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 г

Още 7 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • С портокали и кокосови люспи
  • Плодово и сладко
  • Напълно естествено

Често се купува заедно с Govinda Snack balls Tiger Nut, Organic, 100 г

BioKing Био сладки от смокини и портокали, 200 г € 5,99 (€ 29,95 / кг)
Govinda Snack balls Tiger Nut, Organic, 100 г € 3,29 (€ 32,90 / кг)
Обща цена: € 9,28
Описание

Рецептата включва био отгледани смокини, комбинирани с портокалови люспи от сушени портокали и фини кокосови люспи. Това води до фин плодов аромат, отличаващ се с естествената сладост на всичките му компоненти.

  • Насладете се на закуска или използвайте за гарнитура на торти, плодови салати и мюсли!

Алергени:

  • Може да съдържа следи от глутен, ядки, соя и сусам, дължащи се на производствени процеси.
Арт.-№: PL-102605
Съдържание: 200 г
EAN: 9120013234412
Номер на производителя: 102605
Марки: BioKing
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Веган, Вегетарианско
Може да съдържа следи от: А - Глутен, F - Соеви зърна, H – черупкови плодове, N – сусам
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1206 / 288 kJ / ккал
Мазнини 4,5 г
  от които Наситени мазнини 3,4 г
Въглехидрати 59,7 г
  от които Захар 54,2 г
Фибри 11,4 г
Протеини 4,1 г
Сол <0,1 г
Съдържание

кубчета смокини[1], 15 % портокалови люспи[1] (сушени портокали[1], оризово брашно[1]), изсушен кокос[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Австрия, office@bioking.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за BioKing Био сладки от смокини и портокали

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder