Biricco 2в1 Шампоан и миещ гел, 200 мл

Нежно почиства кожата и косата на най-малките с мека пяна!

€ 8,63 € 9,59 -10%

(€ 43,15 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Особено нежно за кожата
  • рН: 5,5
  • Без допълнителни аромати

Често се купува заедно с Farfalla BABY, Успокояващо масло за корема, лайка от копър, 30 мл

Biricco 2в1 Шампоан и миещ гел, 200 мл € 8,63 (€ 43,15 / л)
Farfalla BABY, Успокояващо масло за корема, лайка от копър, 30 мл € 12,59 (€ 419,67 / л)
Обща цена: € 21,22
Описание

Този нежен детски почистващ продукт с дюля осигурява мека пяна и е идеален за кожа и коса. Той съдържа сминдух и повърхностно активни вещества от чист растителен произход, които нежно почистват и осигуряват мекота. Продуктът е подходящ за честа употреба и, благодарение на стойността на pH от 5,5, уважава крехката защитна бариера на чувствителната бебешка кожа.

Начин на употреба:

  • Един път изпомпайте в дланите или върху гъба и леко масажиране по косата и тялото.
  • След това изплакнете добре.

PAO: 6 месеца

Арт.-№: XBO-ONA-BIRBGSCC
Съдържание: 200 мл
EAN: 8033148532883
Номер на производителя: BIRBGSCC
Марки: Biricco
Тип коса: Чувствителен скалп
Тип кожа: Чувствителна кожа
Съставки (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate/Disodium 2-Sulfolaurate, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Cydonia (Quince) Fruit Extract[1], Citric Acid, Glyceryl Caprylate/Caprate, Glycerin, Trigonella Foenum Graecum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Италия, www.officinanaturae.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Biricco 2в1 Шампоан и миещ гел