Cosmoveda Смлян карамфил - био, 25 г

Оценява се по целия свят!

€ 5,29

(€ 211,60 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 25 г

Още 4 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Силен и икономичен
  • За специален вкусов нюанс

Често се купува заедно с Cosmoveda Хингваштак чурна био, 100 г

Cosmoveda Смлян карамфил - био, 25 г € 5,29 (€ 211,60 / кг)
Cosmoveda Хингваштак чурна био, 100 г € 16,29 (€ 162,90 / кг)
Обща цена: € 21,58
Описание

Съдържащите евгенол, пинен и ванилин цветни пъпки на дървото карамфил са родом от Малуккен. Карамфилът е древна подправка и е бил ценен от готвачите в Европа, Северна Африка и по-голямата част от Азия заради изключително силния си аромат от древни времена. Много смеси от подправки съдържат карамфил, като прахът с пет подправки (панчафорон), много къри на прах и вариантът мъгъл на гарама масала.

  • В индийските къри те се хармонизират много добре с кардамон и канела. Карамфилът придава на добре познатия гарам масала специален вкусов нюанс.
Арт.-№: COS-127446
Съдържание: 25 г
EAN: 4032108127446
Номер на производителя: 127446-DE
Марки: Cosmoveda
Конституция: Вата, Кафа
Форми на хранене: Веган, Без глутен, Без лактоза
Характеристики на продукта: Сурова храна, Веган, Без глутен, Без лактоза
Обща информация: Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen
Инструкции за съхранение: Съхранявайте далеч от светлина, Съхранявайте на сухо
Съдържание

Nelken[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Германия, www.cosmoveda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Cosmoveda Смлян карамфил - био

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder