Dr. Ewald Töth® Алкален балсам за коса, 200 мл

Специална грижа за сух скалп

€ 21,99

(€ 109,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

В наличност от 16. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 22. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Не е тестван върху животни
  • За по-добро разресване на косата
  • За силно увредена коса

Често се купува заедно с Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл

Dr. Ewald Töth® Алкален балсам за коса, 200 мл € 21,99 (€ 109,95 / л)
Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл € 15,99 (€ 79,95 / л)
Обща цена: € 37,98
Описание

Балсамът е специално за сух скалп, дори при силно увредена коса.

Препоръчителна употреба:
Втрийте в измитата коса с леки, масажиращи движения около 1-3 минути, след това изплакнете добре.

Арт.-№: XVA-LL-20740
Съдържание: 200 мл
EAN: 9003407207400
Номер на производителя: 20740
Марки: Dr. Ewald Töth®
Тип коса: Изтощена и увредена коса
Съставки (INCI)

Aqua[1], Cetearylalcohol, Cetrimoniumchlorid, Parfum, Citric Acid, Methionine, Cysteine, Tryptophan, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Limonene, Linalool, Benzylbenzoat, Benzyl Salicylate, Farnesol

  1. Обработка по патентования светлинно-квантов-метод
Правна информация
Производител: Licht-Quanten Naturprodukte GmbH, Via Sanitas 1, 5082, Grödig, Австрия, kundenservice@licht-quanten.com

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Dr. Ewald Töth® Алкален балсам за коса

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder