Dr. Ewald Töth® Алкален лавандулов сапун, Базов лавандулов сапун (100 г)

С деликатен мирис на лавандула!

€ 7,89

(€ 78,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Базов лавандулов сапун

Още 1 броя на склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Оптимално Ph
  • Отлична почистваща сила
  • Не дразни кожата

Често се купува заедно с Maharishi Ayurveda Билков сапун - Пита, 100 г

Dr. Ewald Töth® Алкален лавандулов сапун, Базов лавандулов сапун (100 г) € 7,89 (€ 78,90 / кг)
Maharishi Ayurveda Билков сапун - Пита, 100 г € 6,99 (€ 69,90 / кг)
Обща цена: € 14,88
Описание

Алкален лавандулов сапун

  • Чрез оптимална стойност на рН този алкален лавандулов сапун разгръща отлична почистваща способност без да дразни кожата. Освежаващ, нежен и наслада за вашите ръце! Оптимално алкално рН. Качествено палмово и кокосово масло имат овлажняващи и подхранващи свойства. Цинков оксид дава на сапуна от една страна чисто бял цвят, от друга страна подхранва и защитава кожата срещу външни влияния (UV-лъчи).
Арт.-№: XVA-LL-20725
Съдържание: 100 г
EAN: 9003407207257
Номер на производителя: 20725
Марки: Dr. Ewald Töth®
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Без палмово масло, Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина., Съхранявайте на сухо
Съставки (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Cocoate[1], Sodium Palmkernelate[1], Aqua, Lavandula Angustifolia Oil, CI 77947[1], Linalool[2], Limonene[2], Geraniol[2], Cumarin[2]

  1. Одобрено за натурална козметика
  2. Натурални компоненти на лавандуловото масло
Правна информация
Производител: Licht-Quanten Naturprodukte GmbH, Via Sanitas 1, 5082, Grödig, Австрия, kundenservice@licht-quanten.com

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Dr. Ewald Töth® Алкален лавандулов сапун