GYADA Cosmetics Aftersun Shampoo, 100 мл

Нежен почистващ продукт с алое вера, масло от моркови и пшенични протеини

€ 9,99

(€ 99,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящ за всички типове коса
  • Овлажняваща грижа
  • Идеален за честа употреба
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с GYADA Cosmetics Маска за блясък на цвета за червени нюанси Hyalurvedic, 200 мл

GYADA Cosmetics Aftersun Shampoo, 100 мл € 9,99 (€ 99,90 / л)
GYADA Cosmetics Маска за блясък на цвета за червени нюанси Hyalurvedic, 200 мл € 17,99 (€ 89,95 / л)
Обща цена: € 27,98
Описание

Овлажняващият шампоан е предназначен за всички типове коса и е идеален за честа употреба. Почистващият продукт премахва солта, хлора, пясъка и остатъците, оставени от слънцезащитните продукти. Той разхубавява косата след излагане на слънце. Шампоанът снабдява косата с хидратация и естествен блясък, като същевременно обгръща влакната в деликатен и приказен аромат.

Начин на употреба:

  • Нанесете малко количество шампоан върху мокра коса, за да я почистите.
  • Изплакнете с топла вода.
Арт.-№: XEC-GYA-GC147.1
Съдържание: 100 мл
EAN: 8054609982467
Номер на производителя: GC147.1
Марки: GYADA Cosmetics
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Тестван за никел , Без оцветители, Без парабени, Без PEG, Без силикони, Веган, Без EDTA, Без SLES, Без SLS
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Daucus Carota Sativa Extract, Zea Mays Oil, Hydrolized Wheat Protein, Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Lauryl Glucoside, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum[2], Benzyl Alcohol, Sodium Pca, Sodium Benzoate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde

  1. от биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Правна информация
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за GYADA Cosmetics Шампоан за след слънце