Herbaria Био French Press чай, коприва-джинджифил, 45 г

Освежаващо чаено изживяване с цитрусова нотка

€ 5,49

(€ 122,00 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 45 г

Още 4 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Пикантен свеж джинджифил
  • Затоплящ и освежаващ
  • Идеален за сутрешен чай

Често се купува заедно с Pukka Love Био билков чай, 24 г

Herbaria Био French Press чай, коприва-джинджифил, 45 г € 5,49 (€ 122,00 / кг)
Pukka Love Био билков чай, 24 г € 4,99 (€ 207,92 / кг)
Обща цена: € 10,48
Описание

Интензивна подправъчна чаена смес с основни компоненти коприва и джинджифил. Свежестта се подсилва от лек цитрусов нюанс. Комбинацията от пикантен аромат и освежаващо изживяване при пиене е идеална за сутрешните часове. Гарантирано натурално – за страхотен старт на деня.

Приготвяне:

  • 2 чаени лъжички на чаша чай се заливат с 200 ml вряща вода.
  • Оставете да се запари 8 до 10 минути и притиснете сместа с филтъра надолу.
  • Изсипете в чаша или сервирайте директно във French Press на масата.
Арт.-№: XPI-HK-05006842
Съдържание: 45 г
EAN: 4021269135681
Номер на производителя: 05006842
Марки: Herbaria
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Без добавки, Веган, Вегетарианско
Време за варене: 8 минути, 9 минути, 10 минути
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Чай: Насипен
Съдържание

20 % листа от коприва, 18 % Джинджифил, лимонова кора, портокалова кора, Листа от бреза, Fenchel, кардамон, розови листенца, Ментови листа, süße Brombeerblätter[1]

  1. Всички съставки са със 100% био качество, от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Herbaria Kräuterparadies GmbH, Kirchdorfer Str. 14a, 83052, Bruckmühl, Германия, www.herbaria.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Herbaria Био French Press чай, коприва-джинджифил