Le Erbe di Janas Китайски хибискус (Roselle), 100 г

Аюрведа грижа за косата и кожата

€ 8,09 € 8,99 -10%

(€ 80,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • По-лесно за разплитане
  • Растителен прах
  • Оцветяващи свойства

Често се купува заедно с Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл

Le Erbe di Janas Китайски хибискус (Roselle), 100 г € 8,09 (€ 80,90 / кг)
Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл € 14,39 (€ 71,95 / л)
Обща цена: € 22,48
Описание

Китайски хибискус, известен още под аюрведичното име Jaswand, е билков прах.

Този прах също има оцветяващи свойства и осигурява нюанси между розово и сливово синьо. Редовната употреба на Roselle осигурява мека и управляема коса, която е силна и блестяща. Освен това е богато на витамин С. За употреба върху лицето се препоръчва да се смесва с други прахове (предимно глина), за да не оцветява кожата.

Арт.-№: XEC-EDJ-05IBIS0008
Съдържание: 100 г
EAN: 8054329890196
Номер на производителя: 05IBIS0008
Марки: Le Erbe di Janas
Тип коса: За всеки тип коса, Косопад, Пърхот
Характеристики на продукта: Без палмово масло, Веган, Без глутен, Без лактоза
Съставки (INCI)

Hibiscus Sabdariffa

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Китайски хибискус (Roselle)