Maharishi Ayurveda Масажно масло Питта, 200 мл

Свежо, билково ароматизирано масажно масло

€ 24,99

(€ 124,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 3 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Съдържа аюрведични билки
  • Безопасно за ежедневна употреба
  • Състояние на Пита

Често се купува заедно с Maharishi Ayurveda Био масажно масло Вата, 200 мл

Maharishi Ayurveda Масажно масло Питта, 200 мл € 24,99 (€ 124,95 / л)
Maharishi Ayurveda Био масажно масло Вата, 200 мл € 24,99 (€ 124,95 / л)
Обща цена: € 49,98
Описание

Направено с богата гама от внимателно подбрани аюрведични билки. Ще се насладите и на предимствата на сандалово дърво, синя водна лилия, ветивер и екстракт от когон.

Маслото се основава на зряло сусамово масло.

Употреба:
Ежедневно, около 15 минути преди баня или душ

Арт.-№: MAH-51000076
Съдържание: 200 мл
EAN: 8713544013505
Номер на производителя: 51000076
Марки: Maharishi Ayurveda
Конституция: Пита
Тип кожа: Нормална кожа, Чувствителна кожа
Съставки (INCI)

Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Vetiveria Zizanoides (Vetivert) Root Extract, Cedrus Deodara Seed Oil[1], Turpentine Oil[1], Vetiveria Zizanioides Root Oil, Eкстракт От Цветя Nymphea Stellate, Imperata Cylindrica Root Extract, Santalum Album Extract, Limonene[3]

  1. от етерични масла
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. от истинско етерично масло
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Maharishi Ayurveda GmbH, Bahnhofstraße 19, 4910, Ried im Innkreis, Австрия, www.ayurvedashop.at/custom/index/sCustom/3
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Maharishi Ayurveda Масажно масло Питта

1 клиентска рецензия на друг езики

4,5 от 5 звезди
5 звезди
1 (50%)
4 звезди
1 (50%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder