Österreichische Bergkräuter Био Дамска мантия Alchemilla, 40 г

Билката за жените!

€ 3,86 € 4,29 -10%

(€ 96,50 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 40 г

Още 3 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Сладък вкус
  • От изсушени листа
  • Вкусна инфузия

Често се купува заедно с Österreichische Bergkräuter Био листа от малина, 40 г

Österreichische Bergkräuter Био Дамска мантия Alchemilla, 40 г € 3,86 (€ 96,50 / кг)
Österreichische Bergkräuter Био листа от малина, 40 г € 4,67 (€ 116,75 / кг)
Обща цена: € 8,53
Описание

"Alchemilla" идва от арабски и означава алхимия. Алхимиците са използвали тези растения за своите експериментални изследвания. Растението, алхемилата цъфти през лятото по влажните ливади на Алпите и Апенините.

Начин на приготвяне: Добавете една чаена лъжичка билков чай към 250 ml вряща вода. Оставете да се настойва за 3-5 минути.

Арт.-№: XPI-OEB-3008
Съдържание: 40 г
EAN: 9002902030087
Номер на производителя: 3008
Марки: Österreichische Bergkräuter
Време за варене: 3 минути, 4 минути, 5 минути
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на сухо
Чай: Насипен
Съдържание

цариче[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Австрия, www.bergkraeuter.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Österreichische Bergkräuter Био Дамска мантия Alchemilla