Officina Naturae Аромат за пране, Овесен цвят (100 мл)

Натурални ароматни композиции за пране и дом

€ 8,59

(€ 85,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Овесен цвят

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За ръчно и машинно пране
  • За около 15 приложения
  • Подходящо и за ароматизиране на помещения

Често се купува заедно с sonett Био прах за цветно пране, 1,20 кг

Officina Naturae Аромат за пране, Овесен цвят (100 мл) € 8,59 (€ 85,90 / л)
sonett Био прах за цветно пране, 1,20 кг € 9,49 (€ 7,91 / кг)
Обща цена: € 18,08
Описание

С парфюма за пране вашето пране получава специален акцент. Внимателно композиран с етерични масла, той носи истинско обонятелно удоволствие! Напълно натуралният продукт е не само щадящ към кожата, но и екологичен.

Употреба:

  • 100 ml са достатъчни за около 15 пранета.
  • Ароматът за пране може да се използва както за машинно, така и за ръчно пране.
  • Добавете 1-2 капачки в пералнята или заедно с омекотителя в отделението за омекотител.
  • Ароматът може да се използва и в сушилня. За целта накапете няколко капки върху кърпа и я сложете при прането.
  • За ароматизиране на дрехите в гардероб или чекмедже накапете няколко капки върху ароматен камък и го поставете между дрехите, като избягвате директен контакт с тъканите.
  • За ароматизиране на помещения добавете няколко капки във водата за миене на пода или във филтъра на прахосмукачката.
Арт.-№: XBO-ONA-ONDT10.009
Съдържание: 100 мл
EAN: 8033148538106
Номер на производителя: ONDT10.009
Марки: Officina Naturae
Характеристики на продукта: Веган
Съставки (INCI)

Citrus Medica Limonum Oil, Cedarwood Essential Oil, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol, (R)-P-Mentha-1,8-Diene, Linalool, L-Carvone Nat

Предупреждения за опасност и препоръки за безопасност

Препоръки за безопасност:

  • P101 - При необходимост от медицинска помощ, носете опаковката или етикета на продукта.
  • P102 - Да се съхранява извън обсега на деца.

Предупреждения за опасност:

  • EUH208 - Може да предизвика алергична реакция.
  • EUH 210 - Информационен лист за безопасност ще бъде представен при поискване.
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Италия, www.officinanaturae.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Officina Naturae Аромат за пране