Pure Skin Food Organic Toning Moisturiser Rock Rose - Lavender, 100 мл

Овлажняваща допълнителна грижа с прекрасен аромат

€ 16,19 € 17,99 -10%

(€ 161,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Универсална употреба
  • Дори при кожа с разширени пори
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с Maharishi Ayurveda Крем против стареене Exclusive, 50 мл

Pure Skin Food Organic Toning Moisturiser Rock Rose - Lavender, 100 мл € 16,19 (€ 161,90 / л)
Maharishi Ayurveda Крем против стареене Exclusive, 50 мл € 42,29 (€ 845,80 / л)
Обща цена: € 58,48
Описание

Тоник, овлажнител, афтършейв и спрей за тяло в едно с прекрасни свойства за грижа. Лавандулата има почистващ, регенериращ балансиращ ефект и особено популярна при борбата с разширените пори.

Начин на употреба: За ежедневна хидратираща грижа разпределете няколко напръсквания върху почистеното лице и запечатайте с козметично масло Beauty.

Арт.-№: XPS-15001100
Съдържание: 100 мл
EAN: 9120043489745
Номер на производителя: 15001100
Марки: Pure Skin Food
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Без синтетични добавки, Веган, Без алкохол
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Cistus Ladaniferus Flower Water[1], Linalool[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Австрия, www.pureskinfood.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Pure Skin Food Organic Toning Moisturiser Rock Rose - Lavender