Pure Skin Food Organic Toning Moisturiser Calming Chamomile, 100 мл

Успокояваща грижа за всички ситуации!

€ 16,14 € 16,99 -5%

(€ 161,40 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Успокоява възпалената и раздразнена кожа
  • Овлажнява
  • Универсалено действие
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с Maharishi Ayurveda Подхранващ крем VATA Exclusive, 50 мл

Pure Skin Food Organic Toning Moisturiser Calming Chamomile, 100 мл € 16,14 (€ 161,40 / л)
Maharishi Ayurveda Подхранващ крем VATA Exclusive, 50 мл € 41,99 (€ 839,80 / л)
Обща цена: € 58,13
Описание

Тонизиращият овлажнител е не само отличен тоник, но и овлажнител, успокояващо средство за след бръснене и спрей за тяло в едно! Той предлага многобройни положителни свойства за грижа, които са идеални за раздразнени и взискателни типове кожа, но особено подходящи за кожа, подложена на слънце.

Начин на употреба: За ежедневна хидратация нанесете няколко впръсквания върху почистено лице и допълнете с подходящото масло за красота

Арт.-№: XPS-15004100
Съдържание: 100 мл
EAN: 9120043489530
Номер на производителя: 15004100
Марки: Pure Skin Food
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Без синтетични добавки, Веган, Без алкохол
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Chamomilla Recutita Flower Water[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Правна информация
Производител: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Австрия, www.pureskinfood.at

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Pure Skin Food Organic Toning Moisturiser Calming Chamomile