Sonnentor Био чай за отпускане, Насипен, 40 g (40 г)

"Изключването" от ежедневието може да се научи

€ 4,94 € 5,49 -10%

(€ 123,50 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Насипен, 40 g

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Свеж лимонов аромат
  • Балансиран вкус
  • Прекрасна цветна нотка

Често се купува заедно с Sonnentor Био джинджифилов успокояващ чай, Двукамерна торбичка (32,40 г)

Sonnentor Био чай за отпускане, Насипен, 40 g (40 г) € 4,94 (€ 123,50 / кг)
Sonnentor Био джинджифилов успокояващ чай, Двукамерна торбичка (32,40 г) € 4,13 (€ 127,47 / кг)
Обща цена: € 9,07
Описание

В епохата на стреса и натовареното ежедневие трябва отново да се научим да "изключваме" от проблемите. Билковият чай за отпускане ни помага да фокусираме енергията си отново върху наистина важните неща.

Отпускащият чай ухае свежо на лимон с прекрасна цветна нотка. Балансираният вкус може да се определи като плодово-лимонен със сладникав нюанс. Хармонична топла напитка, която прави всяка закуска удоволствие.

Арт.-№: XPI-ST-005341
Съдържание: 40 г
EAN: 9004145005341
Номер на производителя: 5341
Марки: Sonnentor
Характеристики на продукта: Без синтетични оцветители, Без подобрители на вкуса, Без консерванти, Без изкуствени аромати
Време за варене: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути, 9 минути, 10 минути
Може да съдържа следи от: А - Глутен
Чай: В чаени торбички, Насипен
Съдържание

слънчогледови цветчета[1], Зелен овес[1], маточина[1], Ringelblumen[1], слънчогледови цветчета[1], червен бергамот[1], цветчета бъз[1], цветчета от метличина[1], Розови цветове[1]

  1. Био
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био чай за отпускане