Sonnentor "Ras el Hanout" подправка био, 38 г

Марокански специалитет

€ 4,39

(€ 115,53 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 38 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За месо, ориз и кус-кус
  • 100% био
  • Веган

Често се купува заедно с Sonnentor Био подправка Kimchi, 80 г

Sonnentor "Ras el Hanout" подправка био, 38 г € 4,39 (€ 115,53 / кг)
Sonnentor Био подправка Kimchi, 80 г € 4,89 (€ 61,13 / кг)
Обща цена: € 9,28
Описание

"Ras el Hanout" е арабска подправка и в превод означава "ръководител на магазина". Тук се има предвид магазинът за подправки, тъй като този продукт обикновено е специално творение на самия магазинер. "Ras el Hanout" е особено разпространена в Мароко, но сега става все по-популярна и у нас. Съставки като куркума, кимион, червен пипер, кардамон, индийско орехче, канела и карамфил предизвикват неповторимо разнообразие от ориенталски вкусове, които ще ви отведат в света на "Приказки от 1001 нощ".

Арт.-№: XPI-ST-00845.8
Съдържание: 38 г
EAN: 9004145008458
Номер на производителя: 00845.8
Марки: Sonnentor
Форми на хранене: Веган
Характеристики на продукта: Без мая, Веган
Може да съдържа следи от: А - Глутен
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Съдържание

Кориандър[1], куркума[1], Кимион[1], Черен кимион[1], Bockshornklee[1], сладки пиперки[1], кардамон[1], Индийско орехче смлян[1], Cassia Zimt[1], Nelken[1], анасон[1], Джинджифил смлян[1], Лавандула[1], дафинови листа[1], черен пипер[1], бахар[1]

  1. Био

Съхранявайте на сухо и прохладно място, веган, за вегетарианци, без добавки от трапезна сол и без съдържание на алергични вещества, които трябва да бъдат посочени.

Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1470 / 351 kJ / ккал
Мазнини 16,08 г
  от които Наситени мазнини 2,68 г
Въглехидрати 20,58 г
  от които Захар 4,5 г
Протеини 13,54 г
Сол 0,08 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor "Ras el Hanout" подправка био

2 клиентски рецензии на други езици

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder