Weleda Weleda Активираща вана с розмарин, 200 мл

Стимулира и събужда

€ 16,09

(€ 80,45 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Пикантна и активираща
  • Ще Ви освежи
  • Стимулира кръвообращението
  • С истински етерични масла

Често се купува заедно с Weleda Weleda Масажно масло с арника, 10 мл

Weleda Weleda Активираща вана с розмарин, 200 мл € 16,09 (€ 80,45 / л)
Weleda Weleda Масажно масло с арника, 10 мл € 2,09 (€ 209,00 / л)
Обща цена: € 18,18
Описание

Имате планове, а вече се чуствате отпаднали? Тогава тази вана е Вашия избор.
Само четвърт час в стимулиращият аромат на пикантен розмарин на Активиращата вана и Вие буквално ще почувствате как се освежавате, будните и с бодър дух.
Насърчава кръвообращението и затопля. Чисти етерични масла осигуряват активирането. Есенциите за вана на Weleda не съдържат нищо изкуствено или ведящо на Вашата кожа.

Начин на употреба: за вана се изливат 3-5 капачки във водата и се разнася с ръка. За миене, компреси или частични бани по 1-2 капачки в 1 литър хладка вода.
Подходящо е за вегани.

Ако вън е студено и неприятно, или ако просто искаме за малко да изключим, ваната е добро място за регенериране. Weleda Есенции за вана помагат за регенерация по напълно естествен начин. Характерното за тях: те съдържат натурални етерични масла - ароматните есенции от растенията - и не съдържат синтетични аромати, оцветители и консерванти. Те са нежни емулсии, които не се пенят и следователно са много нежни към кожата Ви.

Арт.-№: XEC-WEL-100181
Съдържание: 200 мл
EAN: 4001638098236
Номер на производителя: 100181
Марки: Weleda
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Веган
Съставки (INCI)

Aqua, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[2], Parfum[1], Potassium Olivate[2], Alcohol[2], Glycerin, Limonene[1], Linalool[1]

  1. Смес от етерични масла и екстракти
  2. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Германия, www.weleda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Weleda Активираща вана с розмарин

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder