Willi Dungl Био чай за вътрешен баланс, 40 г

Силата на маточина

€ 5,09

(€ 127,25 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 40 г

В наличност от 16. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 22. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Приятна сладост
  • С фина лавандула
  • Свежи нотки на мента и маточина

Често се купува заедно с Sonnentor Био джинджифилов успокояващ чай, Двукамерна торбичка (32,40 г)

Willi Dungl Био чай за вътрешен баланс, 40 г € 5,09 (€ 127,25 / кг)
Sonnentor Био джинджифилов успокояващ чай, Двукамерна торбичка (32,40 г) € 4,59 (€ 141,67 / кг)
Обща цена: € 9,68
Описание

Бързото ежедневие причинява напрежение и дискомфорт за мнозина. Тази вкусна чаена композиция с лавандула и маточина има позитивен ефект върху деня ви. Чаят придобива особено свежа и ягодова нотка от фините съставки като листа от къпина, мента и маточина.

Приготвяне: Залейте чая с гореща вода на 100 °C и го оставете да накисне за 5 минути.

Съдържание: 20 двукамерни чаени торбички по 2 г

Арт.-№: XPI-TK-76413
Съдържание: 40 г
EAN: 9001475095370
Номер на производителя: 76413
Марки: Willi Dungl
Време за варене: 5 минути
Чай: В чаени торбички
Съдържание

ройбос[1], лимонена трева[1], мента[1], маточина[1], süße Brombeerblätter[1], Лавандулови цветове[1]

  1. 100% от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 4 / 1 kJ / ккал
Мазнини <0,1 г
  от които Наситени мазнини <0,1 г
Въглехидрати <0,1 г
  от които Захар <0,1 г
Протеини 0,1 г
Сол 0,01 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Австрия, www.teekanne.at/de-at

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Willi Dungl Био чай за вътрешен баланс

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder