Alnatura Био гевреци от спелта, 125 г

За похапване по време на партита или телевизионни вечери

€ 1,99

(€ 15,92 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 125 г

На склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Поръсени със сусам
  • Хрупкави и вегетариански
  • Качество Demeter

Често се купува заедно с Alnatura Био червена леща крекери Linsen Dal, 150 г

Alnatura Био гевреци от спелта, 125 г € 1,99 (€ 15,92 / кг)
Alnatura Био червена леща крекери Linsen Dal, 150 г € 2,79 (€ 18,60 / кг)
Обща цена: € 4,78
Описание

Веганските гевреци от спелта с качество Demeter на Alnatura са идеалната закуска за партита или за вечер пред телевизора. Кренвиршите са хрупкаво изпечени и поръсени със сусам.

Арт.-№: XPI-MM-110265
Съдържание: 125 г
EAN: 4104420052345
Номер на производителя: 110265
Марки: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Веган, Вегетарианско
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1746 / 417 kJ / ккал
Мазнини 9,8 г
  от които Наситени мазнини 3 г
Въглехидрати 64 г
  от които Захар 1,3 г
Фибри 8,2 г
Протеини 14 г
Сол 2,7 г
Съдържание

44 % Пълнозърнесто брашно от лимец[4], 44 % Dinkelmehl Type 1050[4], 4 % Сусам[1], мая[1], ечемичен екстракт от малц[3], морска сол, Натриев хидроксид (Brezellauge)[2], палмови мазнини[1]

  1. от биологично земеделие
  2. регулатори на киселинността
  3. от земеделие Demeter
  4. от био земеделие Demeter, спелтата е вид пшеница
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био гевреци от спелта

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder