Alnatura Био крем от макадамия, 225 г

Наистина приятен вкус

€ 6,09

(€ 27,07 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 225 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • С 30% ядки
  • Деликатен аромат
  • Без емулгатори

Често се купува заедно с Alnatura Био билков чай за кърмене, 35 г

Alnatura Био крем от макадамия, 225 г € 6,09 (€ 27,07 / кг)
Alnatura Био билков чай за кърмене, 35 г € 2,29 (€ 65,43 / кг)
Обща цена: € 8,38
Описание

Вкусен крем с 30% макадамия. Тъй като продуктът не съдържа емулгатори, може да се образуват маслени отлагания по повърхността. В този случай е достатъчно просто да го разбъркате добре.

Арт.-№: XPI-MM-135183
Съдържание: 225 г
EAN: 4104420258563
Номер на производителя: 135183
Марки: Alnatura
Може да съдържа следи от: E - Фъстъци, H – черупкови плодове, N – сусам, P – лупина
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съдържание

30 % ядки от макадамия (geröstet)[1], палмово масло[1], Обезмаслено мляко на прах[1], слънчогледово олио[1], rohrzucker[1], какао на прах, силно обезмаслено[1]

  1. от контролирано биологично земеделие

може да съдържа следи от фъстъци, бадеми, лешници, орехи, кашу, сусам и лупина.

Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 2830 / 676 kJ / ккал
Мазнини 58 г
  от които Наситени мазнини 16 г
Въглехидрати 26 г
  от които Захар 23 г
Фибри 3,1 г
Протеини 11 г
Сол 0,32 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био крем от макадамия