Alnatura Био крем за мазане - Цвекло & хрян, 180 г

Вкусен върху хляб или като дип

€ 2,15 € 2,39 -10%

(€ 11,94 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 180 г

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Ароматен вкус
  • Леко пикантен
  • Красив цвят

Често се купува заедно с Alnatura Био крем - Червен пипер и кашу, 125 г

Alnatura Био крем за мазане - Цвекло & хрян, 180 г € 2,15 (€ 11,94 / кг)
Alnatura Био крем - Червен пипер и кашу, 125 г € 1,88 (€ 15,04 / кг)
Обща цена: € 4,03
Описание

Фин, ароматен крем със смлени слънчогледови семки - червено цвекло и хрян образуват хармоничен вкус и оставят лека пикантност в устата. Кремът има страхотен вкус върху пресен хляб или е перфектен като разнообразен дип или като основа за сос.

Арт.-№: XPI-MM-138656
Съдържание: 180 г
EAN: 4104420238978
Номер на производителя: 138656
Марки: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Веган, Вегетарианско
Инструкции за съхранение: След отваряне съхранявайте в хладилник и консумирайте до няколко дни
Съдържание

36 % цвекло (ряпа)[2], 20 % слънчогледови семки[2], слънчогледово олио[2], лимонов сок концентрат[2], Trinkwasser, 5 % хрян[2], 3 % концентрат от сок от червено цвекло[2], готварска сол, Винен оцет[2], гума гуар (E412)[1]

  1. сгъстител, от биологично земеделие.
  2. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1181 / 282 kJ / ккал
Мазнини 25 г
  от които Наситени мазнини 2,3 г
Въглехидрати 7 г
  от които Захар 5,8 г
Фибри 3 г
Протеини 5,7 г
Сол 1,9 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био крем за мазане - Цвекло & хрян

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder