Ayurveda Rhyner Билков мус с амла Chyavanprash, 450 г

Билкова селекция с амла според Аюрведа

3 рецензии досега
Най-продавани

€ 32,99

(€ 73,31 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 450 г

В наличност от 04. ноември

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до вторник, 10. ноември

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • 100% натурални съставки
  • По традиционна рецепта
  • Съдържа топено масло

Често се купува заедно с Alnatura Био каша от овесени ядки и спелта, 500 г

Ayurveda Rhyner Билков мус с амла Chyavanprash, 450 г € 32,99 (€ 73,31 / кг)
Alnatura Био каша от овесени ядки и спелта, 500 г € 3,99 (€ 7,98 / кг)
Обща цена: € 36,98
Описание

Този билков мус е селекция от натурални съставки и е направен по традиционен аюрведичен стил.

Според най-старото аюрведично лечение Chyavanprash, мусът може да се консумира всеки ден, като може да му се насладите под различни форми - на филийка хляб или просто като вкусна добавка.

Съдържа всички 6 вкуса - сладък, солен, кисел, тръпчив, лют и горчив.

Забележки:

  • Съдържа топено масло (млечен продукт)
  • Може да съдържа следи от лактоза
  • Съхранение след отваряне - съхранявайте в хладилник, от 4 до 6 месеца

Произход:
Индия

Арт.-№: RHY-INDYACHY450
Съдържание: 450 г
Номер на производителя: INDCHY450
Марки: Ayurveda Rhyner
Съдържание

каменна захар, плодове от амла (Amalaki, Emblica officinalis) , Мед, масло гхи, Сусамово масло

Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: AYURVEDA RHYNER® KG, Dorfzeile 6, 2134, Waltersdorf, Австрия, www.ayurveda-rhyner-kundenshop.eu
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Ayurveda Rhyner Билков мус с амла Chyavanprash

1 клиентска рецензия на друг езики

3,7 от 5 звезди
5 звезди
2 (66%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
1 (33%)

3 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder