Ayurveda Rhyner Био хидролат Lakshymis Secret, лавандула (75 мл)

Ароматен хидролат

€ 11,51 € 19,19 -40%

(€ 153,47 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Аромат: лавандула

Още 1 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • С освежаващо действие
  • За лице и тяло
  • Подходящ за всички типове Доша
  • Може да приложите под различни форми

Често се купува заедно с Le Erbe di Janas Масло от нийм, 50 мл

Ayurveda Rhyner Био хидролат Lakshymis Secret, лавандула (75 мл) € 11,51 (€ 153,47 / л)
Le Erbe di Janas Масло от нийм, 50 мл € 8,99 (€ 179,80 / л)
Обща цена: € 20,50
Описание

Насладете се на приятен и свеж аромат, който ще усетите само с едно впръскване.

Препоръчителна употреба: Впръскайте от разстояние приблизително 15 см, затворете очите си и оставете да подейства. Препоръчва се за ежедневна употреба от 1 до 2 пъти дневно.

Съвети: Може да използвате хидролата като освежаващ продукт или като комбинация с други продукти от серията Lakshymis Secret.

Арт.-№: RHY-LS2L
Съдържание: 75 мл
Номер на производителя: BLAKLAV75
Марки: Ayurveda Rhyner
Тип кожа: Кожа изложена на слънце
Съдържание

100 % хидролат от лавандула [1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: AYURVEDA RHYNER® KG, Dorfzeile 6, 2134, Waltersdorf, Австрия, www.ayurveda-rhyner-kundenshop.eu
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Ayurveda Rhyner Био хидролат Lakshymis Secret