Rasayana Kesha Ayurvedic Hair Oil, 50 мл

Укрепване и балансиране на допълнителната грижа за косата

€ 14,39 € 15,99 -10%

(€ 287,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За тънка и падаща коса
  • Придава сила и защита
  • Възстановяващ и подхранващ ефект
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни
  • Rasayana Rasayana

Често се купува заедно с Rasayana 2в1 Укрепваща маска за коса и балсам Methi & Ginger, 150 мл

Rasayana Kesha Ayurvedic Hair Oil, 50 мл € 14,39 (€ 287,80 / л)
Rasayana 2в1 Укрепваща маска за коса и балсам Methi & Ginger, 150 мл € 13,49 (€ 89,93 / л)
Обща цена: € 27,88
Описание

Това аюрведично масло за коса е богато на укрепващи и възстановяващи активни съставки като сереноа, трифала, брахмил, мети и розмарин и е комбинирано с регенериращи, подхранващи и защитни растителни масла от сусам, арган, рицин, ленено семе, кокос, сладък бадем и слънчоглед. Грижата оптимално защитава скалпа, балансира го и също така намалява излишния себум. Маслото е подходящо за всички типове коса, особено за косата, която пада, е чуплива, тънка и крехка.

Думата Kesha е вдъхновена от санскритската дума keśa, която означава "коса", и напомня за укрепващата функция на продукта.

Приложение:

  • Разклатете преди употреба.
  • Нанесете върху кожата и линията на косата и масажирайте.
  • Оставете да действа поне 20 минути.
  • След това изплакнете и продължете с шампоана.

Съвет: Можете да нанесете маслото и върху дължините, за да укрепите ствола на косата.

Арт.-№: XEC-RAS-RSYN-039-TOCA
Съдържание: 50 мл
EAN: 805698167222
Номер на производителя: RSYN-039-TOCA
Марки: Rasayana
Тип коса: Фина коса, Накъсана коса, Косопад, Безжизнена коса, Коса със склонност към нацъфтяване
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Rasayana, Тестван за никел , Веган
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Lavandula Oil/Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Ricinus Communis Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Centella Asiatica Extract, Trigonella Foenum Graecum Fruit Extract[1], Phyllanthus Emblica (Amblabaum) Fruit Extract, Terminalia Bellirica Fruit Rind Extract, Terminalia Chebula Fruit Extract, Bacopa Monnieri Plant Extract, Ocimum Tenuiflorum Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Beta-Sitosterol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Mentha Piperita Oil, Linalyl Acetate, Menthol, Linalool, Pinene, Camphor, Beta-Caryophyllene, Limonene, Terpineol

  1. от биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: TRY SRL, Via Mazzini 14, 37040, Bevilacqua (VR), Италия, info@rasayanabiocosmesi.it, www.rasayanabiocosmesi.it
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Rasayana Kesha Ayurvedic Hair Oil

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder