Bioenergie Бадемово брашно Био, 250 г

От белени, непечени бадеми, които са студено пресовани и частично обезмаслени

€ 11,99

(€ 47,96 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 г

В наличност от 09. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 15. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Произход: земеделие в ЕС
  • Опаковано в Австрия
  • Леко-ядков вкус
  • Многостранно приложение
  • Био сертифицирано
  • Без глутен и веган
  • Без ГМО Без ГМО

Често се купува заедно с Bioenergie Кокосово брашно Био, 300 г

Bioenergie Бадемово брашно Био, 250 г € 11,99 (€ 47,96 / кг)
Bioenergie Кокосово брашно Био, 300 г € 4,19 (€ 13,97 / кг)
Обща цена: € 16,18
Описание

Щадящо произведеното бадемово брашно е направено от обелени, непечени бадеми, студено пресовани и частично омазнени. Останалата пресована маса накрая се смила до фино брашно и има по-малко мазнини в сравнение с не-обезомасленото бадемово брашно.

С лекия си вкус, то е идеално за готвене и печене. Опитайте висококачественото брашно и като сурова съставка в шейкове, смутита, зърнени храни или кисело мляко.

Опаковката за многократно отваряне и затваряне е устойчива и идеална за съхранение и е 100% компостируема.

Видове употреба:

  • Разбъркайте 1-2 супени лъжици като сурова съставка в шейкове, смутита или зърнени храни.
  • За готвене и печене - При печене 10-20% зърнено брашно може да бъде заменено с бадемово брашно. Ако е необходимо, препоръчваме леко да увеличавате количеството течност в рецептата, докато тестото получи желаната консистенция.
  • За рафинирани - например на гарнитури или десерти
Арт.-№: BIO-076462
Съдържание: 250 г
EAN: 9004307076462
Номер на производителя: 076462
Марки: Bioenergie
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен, Без лактоза
Характеристики на продукта: Без ГМО, Сурова храна, Веган, Вегетарианско, Без глутен, Без лактоза
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1570 / 375 kJ / ккал
Мазнини 12 г
  от които Наситени мазнини 0,8 г
Въглехидрати 10,7 г
  от които Захар 10,7 г
Фибри 21,4 г
Протеини 45,3 г
Сол 0,02 г
Съдържание

Бадемово брашно[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Gerhard Wagner GmbH, Bergstraße 104, 7572 , Deutsch-Kaltenbrunn, Австрия, www.wagner.co.at/impressum
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioenergie Бадемово брашно Био

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder