Bioenergie Черна сол Кала Намак, финно смляна, 350 g (350 г)

Фино смляна индийска сол за овкусяване

€ 5,29

(€ 15,11 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 350 g

В наличност от 09. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 15. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Аюрведична каменна сол
  • Популярен заместител на яйцата
  • Нейодирана

Често се купува заедно с Cosmoveda Био гхи, 500 г

Bioenergie Черна сол Кала Намак, финно смляна, 350 g (350 г) € 5,29 (€ 15,11 / кг)
Cosmoveda Био гхи, 500 г € 21,99 (€ 43,98 / кг)
Обща цена: € 27,28
Описание

Фино смляна аюрведична сол за овкусяване

  • Солта дължи вкуса и аромата си на варените яйца и съдържащите се в солта серни съединения
  • Той е важна съставка за традиционните кърита, масали, чатни.
  • Комбинира се добре с риба, зеленчукови ястия, тофу, авокадо, патладжан, плодови салати, кисело мляко и др.
  • Желаният вкус се постига дори в малки количества!
  • Популярен заместител на яйца във веганската кухня!
  • Веган благоприятна
  • Фино смляна
  • Нейодирана, неподправена
Арт.-№: Bio-078909
Съдържание: 350 г
EAN: 9004307078909
Номер на производителя: 78909
Марки: Bioenergie
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Нейодиран, Веган, Вегетарианско
Съдържание

каменна сол , 1 % Salsola stocksii[1]

  1. от див растеж
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Gerhard Wagner GmbH, Bergstraße 104, 7572 , Deutsch-Kaltenbrunn, Австрия, www.wagner.co.at/impressum
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioenergie Черна сол Кала Намак, финно смляна

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
4 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

4 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder