Bioenergie Натурална сол от Австрия, финна, 150 г

Традиционна сол от Алпите

€ 11,39

(€ 75,93 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 150 г

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Традиционна
  • Естествена и без добавки
  • Фино смляна

Често се купува заедно с Bioenergie Сол от пустинята Калахари, финно смляна, 200 g PET Опаковка (200 г)

Bioenergie Натурална сол от Австрия, финна, 150 г € 11,39 (€ 75,93 / кг)
Bioenergie Сол от пустинята Калахари, финно смляна, 200 g PET Опаковка (200 г) € 4,79 (€ 23,95 / кг)
Обща цена: € 16,18
Описание

Тази натурална сол, първоначално морска, е станала част от днешните Алпи по време на процеса на тяхното формиране преди около 250 милиона години. Сега тя е защитена от влиянието на околната среда и замърсяването в сърцето на австрийския регион Залцкамергут. Благодарение на щадящата и внимателна обработка солта запазва своята чистота и оригиналния си, естествен състав.

Арт.-№: BIO-079463
Съдържание: 150 г
EAN: 9004307079463
Номер на производителя: 79463
Марки: Bioenergie
Конституция: Тридоша
Характеристики на продукта: Без добавки
Съдържание

морска сол (нейодирана)

Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Gerhard Wagner GmbH, Bergstraße 104, 7572 , Deutsch-Kaltenbrunn, Австрия, www.wagner.co.at/impressum
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioenergie Натурална сол от Австрия, финна

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder