BioKing Био смляно и покълнало ленено семе, 250 г

За всякакви ястия

€ 5,49

(€ 21,96 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 г

Още 9 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Висока способност за набъбване
  • Леко ядков вкус

Често се купува заедно с BioKing Био люспи от псилиум, 250 г

BioKing Био смляно и покълнало ленено семе, 250 г € 5,49 (€ 21,96 / кг)
BioKing Био люспи от псилиум, 250 г € 8,99 (€ 35,96 / кг)
Обща цена: € 14,48
Описание

Лененото семе е естествена храна, която има висока способност за набъбване и може лесно да бъде включена в ежедневното хранене.

  • Страна на произход: Китай

Препоръчителна употреба:

  • Ленените семена са идеални като съставка за печене и имат страхотен вкус в мюсли и кисело мляко.
  • Разбъркайте прибл. 2-3 супени лъжици дневно във всякакви ястия според нуждите.

Забележка за страдащите от алергии:

  • Може да съдържа следи от глутен, ядки, соя и сусам поради производството.
Арт.-№: PL-100404
Съдържание: 250 г
EAN: 9120013232289
Номер на производителя: 100404
Марки: BioKing
Форми на хранене: Веган
Характеристики на продукта: Веган
Може да съдържа следи от: А - Глутен, F - Соеви зърна, H – черупкови плодове, N – сусам
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1838 / 439 kJ / ккал
Мазнини 39,9 г
  от които Наситени мазнини 3,9 г
Въглехидрати 0 г
  от които Захар 0 г
Фибри 31 г
Протеини 22,2 г
Сол 0 г
Съдържание

ленено семе[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Австрия, office@bioking.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за BioKing Био смляно и покълнало ленено семе