Classic Ayurveda Балсам Амла & Кокос, 200 мл

Интензивен продукт за грижа за косата

€ 10,79 € 11,99 -10%

(€ 53,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За по-добра управляемост на косата
  • Перфектен след маслена обработка
  • BDIH - Контролирана естествена козметика

Често се купува заедно с Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл

Classic Ayurveda Балсам Амла & Кокос, 200 мл € 10,79 (€ 53,95 / л)
Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл € 14,39 (€ 71,95 / л)
Обща цена: € 25,18
Описание

Балсамът Амла & Кокос от Classic Ayurveda оставя косата еластична и улеснява разресването. Използвайте след измиване с шампоан и лечение с масло.

  • Съдържа масло от шеа, кокосово масло и арганово масло.
  • Натуралните ароматни масла осигуряват плодов и свеж аромат.
Арт.-№: AN-17206
Съдържание: 200 мл
EAN: 4032582017776
Номер на производителя: 17206
Марки: Classic Ayurveda
Тип коса: За всеки тип коса
Съставки (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sodium Cetearyl Sulfate, Vegetable Oil, Lactic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydrolized Wheat Protein, Phytic Acid, Citrus Sinensis (Orange) Oil[1], Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil, Rubia Cordifolia Root Extract[1], Phyllanthus Emblica Root Extract[1], Melia Azadirachta Leaf Extract[1], Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract[1], Limonene[2], Linalool[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. естествен компонент на ароматните масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Германия, www.amla.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Classic Ayurveda Балсам Амла & Кокос

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder