Cosmoveda Био кокосово гхи, 500 г

Кокосова и маслена мазнина

€ 18,49

(€ 36,98 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 г

Още 8 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Идеално за печене, готвене и задушаване

Често се купува заедно с Cosmoveda Трифала чурна био, 120 г

Cosmoveda Био кокосово гхи, 500 г € 18,49 (€ 36,98 / кг)
Cosmoveda Трифала чурна био, 120 г € 16,29 (€ 135,75 / кг)
Обща цена: € 34,78
Описание

Нашето био кокосово гхи съчетава предимствата на топено масло и кокосово масло.

  • То е особено подходящо като намаляваща питата алтернатива на COSMOVEDA Гхи и COSMOVEDA Сметанов кокос.

Препоръчителна употреба:

  • В допълнение към използването за печене, готвене и задушаване на меса и зеленчуци, това гхи е страхотно на вкус с ястия от дал.
Арт.-№: COS-120089
Съдържание: 500 г
EAN: 4032108120089
Номер на производителя: 120089-DE
Марки: Cosmoveda
Конституция: Пита
Форми на хранене: Без глутен, Без лактоза
Характеристики на продукта: Без глутен, Без лактоза
Обща информация: Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen
Може да съдържа следи от: G – мляко
Съдържание

кокосово масло[1], масло гхи[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 3764 / 899 kJ / ккал
Мазнини 99,8 г
  от които Наситени мазнини 77,1 г
Въглехидрати 0 г
  от които Захар 0 г
Протеини 0 г
Сол 0 г
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Германия, www.cosmoveda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Cosmoveda Био кокосово гхи

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder