Cosmoveda Масло от сандалово дърво, 100 мл

Подхранва и глези кожата

€ 24,99

(€ 249,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящо за всеки тип кожа
  • Със сандалово дърво от Индия
  • Поддържа баланса на Тридоша

Често се купува заедно с Cosmoveda Хингваштак чурна био, 100 г

Cosmoveda Масло от сандалово дърво, 100 мл € 24,99 (€ 249,90 / л)
Cosmoveda Хингваштак чурна био, 100 г € 16,29 (€ 162,90 / кг)
Обща цена: € 41,28
Описание

Това масло съдържа истинско сандалово дърво от Индия. В комбинация с бадемово масло и билково масло от Амалаки (Talia) то подхранва и глези кожата по нежен начин.

Арт.-№: COS-147703-DE
Съдържание: 100 мл
EAN: 4032108147703
Номер на производителя: 147703-DE
Марки: Cosmoveda
Конституция: Вата, Пита, Кафа, Тридоша
Тип кожа: За всеки тип кожа
Обща информация: Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Rosa Canina Seed Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Vetiveria Zizanioides Root Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Boswellia Serrata (Frankincense) Oil, Emblica Officinalis Fruit Extract[1], Tinospora Cordifolia Plant Extract[1], Santalum Album Heartwood Extract, Pterocarpum Santalinum Wood Extract, Linalool, Limonene

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Германия, www.cosmoveda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Cosmoveda Масло от сандалово дърво