Cosmoveda Семена от био горчица, черна, 45 г

Добре познати още от древни времена!

€ 4,19

(€ 93,11 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 45 г

Още 2 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За подправка
  • Има приятна пикантност

Често се купува заедно с Home of Ayurveda somamed Био жълт мунг дал, обелен и нарязан наполовина, 450 г

Cosmoveda Семена от био горчица, черна, 45 г € 4,19 (€ 93,11 / кг)
Home of Ayurveda somamed Био жълт мунг дал, обелен и нарязан наполовина, 450 г € 5,49 (€ 12,20 / кг)
Обща цена: € 9,68
Описание

Черната горчица е позната още от древни времена. Листата й, подобно на цветята, се използват като пикантна подправка в салати, осигуряваща приятна пикантност. Според Аюрведа, черната горчица насърчава добре функциониращия "Агни" - храносмилателен огън, който е много важен за правилния метаболизъм на храната.

Арт.-№: COS-127767-DE
Съдържание: 45 г
EAN: 4032108127767
Номер на производителя: 127767-DE
Марки: Cosmoveda
Конституция: Вата, Кафа
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен, Без лактоза
Характеристики на продукта: Сурова храна, Веган, Вегетарианско, Без глутен, Без лактоза
Обща информация: Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen
Съдържание

черно синапено семе [1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Германия, www.cosmoveda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Cosmoveda Семена от био горчица, черна

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.