DEMMERS TEEHAUS Билков чай "Градински чай", 50 г

Идеално утолява жаждата

€ 8,89

(€ 177,80 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 г

Още 8 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Освежаващ, лимонов вкус
  • От лятната реколта
  • Лека киселинност

Често се купува заедно с Yogi Tea Чай "Женски баланс", 30,60 г

DEMMERS TEEHAUS Билков чай "Градински чай", 50 г € 8,89 (€ 177,80 / кг)
Yogi Tea Чай "Женски баланс", 30,60 г € 4,39 (€ 143,46 / кг)
Обща цена: € 13,28
Описание

Висококачествената билка е идеална за утоляване на жаждата. Деликатните листа от гадински чай имат освежаващ и лимонов вкус с леко горчив привкус.

Приготвяне:

  • 3-4 чаени лъжички на литър вода
  • Температура на водата: 100°С
  • Време на киснене: 5-8 минути
Арт.-№: XPI-DT-00-07588
Съдържание: 50 г
EAN: 9004163327548
Номер на производителя: 00-07588
Марки: DEMMERS TEEHAUS
Конституция: Вата
Време за варене: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Чай: Насипен
Съдържание

градински чай[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Австрия, www.tee.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за DEMMERS TEEHAUS Билков чай "Градински чай"