DEMMERS TEEHAUS Вкусен плодов чай ''Шонбрун - Виена'', 100 г

Истинско удоволствие за сетивата!

€ 8,79

(€ 87,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

Още 6 броя на склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • С ароматен вкус

Често се купува заедно с DEMMERS TEEHAUS Билков чай "Био цветя от лайка", 50 г

DEMMERS TEEHAUS Вкусен плодов чай ''Шонбрун - Виена'', 100 г € 8,79 (€ 87,90 / кг)
DEMMERS TEEHAUS Билков чай "Био цветя от лайка", 50 г € 8,19 (€ 163,80 / кг)
Обща цена: € 16,98
Описание

Вкусната смес e комбинация от следните съставки - шипка, хибискус, ябълка, бъз и листа от къпина. Насладете се на този ароматен плодов чай.

Арт.-№: XPI-DT-00-08857
Съдържание: 100 г
EAN: 9004163088579
Номер на производителя: 00-08857
Марки: DEMMERS TEEHAUS
Време за варене: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути
Може да съдържа следи от: H – черупкови плодове
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Чай: Насипен
Съдържание

Цветове на хибискус, Ябълкови резенчета, люспи от шипка, Holunderbeeren, аромат, листа от къпина

Правна информация
Отговорна компания за храни: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Австрия, www.tee.at

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за DEMMERS TEEHAUS Вкусен плодов чай ''Шонбрун - Виена''