ELIAH SAHIL Био шампоан Кокос Баобаб, 230 мл

За естествена мекота

€ 19,99

(€ 86,91 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 230 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За увредена коса
  • Придава жизненост и блясък
  • За лесно разрясване

Често се купува заедно с Khadi Аюрведична маска за коса Силата на амла, 50 г

ELIAH SAHIL Био шампоан Кокос Баобаб, 230 мл € 19,99 (€ 86,91 / л)
Khadi Аюрведична маска за коса Силата на амла, 50 г € 7,99 (€ 159,80 / кг)
Обща цена: € 27,98
Описание

Този шампоан освобождава сухата и увредена коса естествено и меко от мръсотия и примеси. Ценната гроздова вода в комбинация с маслата от баобаб и кокос намалява накъсването на косата, докато екстрактите от женшен и моринга придават жизненост и блясък.

Начин на употреба: В зависимост от дължината на косата, масажирайте в мокра коса, разпенете и оставете да действа за кратко време. След това изплакнете добре.

Арт.-№: XEC-ELS-NS05-N
Съдържание: 230 мл
EAN: 9120096510281
Номер на производителя: NS05_DE
Марки: ELIAH SAHIL
Тип коса: Изтощена и увредена коса , Суха коса
Характеристики на продукта: Без сулфати, Веган
Съставки (INCI)

Aqua, Vitis Vinifera Fruit Water[2], Disodium Cocoyl Glutamate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Polyglyceryl -10 Laurate, Sodium Cocoyl Glutamat, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil[2], Saponins[2], Xanthan Gum[1], Lactic Acid, Glycerin, Betaine, Fructose[1], Parfum[3], P-Anisic Acid, Sodium Chloride, Withania Somnifera Root Extract[1], Moringa Oleifera Seed Extract[1], Lauric Acid, Potassium Sorbate, Citricacid

  1. с естествен произход
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. от натурални етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Perpmer/Eliah Sahil, Mariahilfstraße 29, Top 25-27, 6900, Bregenz, Австрия, office@eliah-sahil.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за ELIAH SAHIL Био шампоан Кокос Баобаб

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder