Govinda Био нишесте от тапиока, 330 г

Фино смляно за готвене и печене

€ 3,69

(€ 11,18 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 330 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Свързващо вещество без глутен
  • От корен на маниока
  • Безвкусно

Често се купува заедно с BioKing Био червени плодове, 40 г

Govinda Био нишесте от тапиока, 330 г € 3,69 (€ 11,18 / кг)
BioKing Био червени плодове, 40 г € 11,99 (€ 299,75 / кг)
Обща цена: € 15,68
Описание

Нишестето от тапиока се произвежда от южноамериканския корен от маниока. Коренът от маниока е естествено зърно, без глутен и без вкус. Във фино смлян вид той е перфектен като свързващ агент за безглутенов хляб, но също така и за сосове, супи, кремове и десерти от всякакъв вид.

Арт.-№: GOV-H111
Съдържание: 330 г
EAN: 4038507009116
Номер на производителя: H111
Марки: Govinda
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен
Характеристики на продукта: Без палмово масло, Без добавена захар, Веган, Вегетарианско, Без глутен
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1499 / 358 kJ / ккал
Мазнини <0,5 г
  от които Наситени мазнини <0,1 г
Въглехидрати 89 г
  от които Захар 3,4 г
Протеини 0,2 г
Сол <0,01 г
Съдържание

100 % Тапиока нишесте[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Германия, www.govinda-natur.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Govinda Био нишесте от тапиока

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder