Govinda Био хлорела, 180 г

Деветнадесет аминокиселини

€ 34,64 € 38,49 -10%

(€ 192,44 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 180 г

Още 8 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Витамин В12
  • Желязо
  • Хлорофил

Често се купува заедно с Govinda Био спирулина, 200 g (450 таблетка)

Govinda Био хлорела, 180 г € 34,64 (€ 192,44 / кг)
Govinda Био спирулина, 200 g (450 таблетка) € 27,44 (€ 137,20 / кг)
Обща цена: € 62,08
Описание

Хлорелата има балансирано съотношение от деветнадесет аминокиселини (включително всички осем основни), най-високата концентрация на хлорофил и РНК / ДНК, която някога е била открита в естествен източник. Изобилие от витамини, минерали и ненаситени есенциални мастни киселини.

  • 100% натурален и чист
  • Хлорелата дарява много хлорофил
  • Първокласен източник на аминокиселини, каротеноиди, витамин В12 и желязо

Препоръчителен прием:

2-3 таблетки дневно с много течност.

Арт.-№: GOV-H326B
Съдържание: 180 г
EAN: 4038507003718
Номер на производителя: H326B
Марки: Govinda
Характеристики на продукта: Сурова храна
Съдържание

100 % хлорела на прах[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Германия, www.govinda-natur.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Govinda Био хлорела

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder