Govinda Био спирулина, 200 g (450 таблетка)

Високо съдържание на жизненоважни вещества

€ 27,44 € 30,49 -10%

(€ 137,20 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 g

Още 1 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Витамин В12
  • Микроелементи
  • Минерали

Често се купува заедно с Govinda Био хлорела, 180 г

Govinda Био спирулина, 200 g (450 таблетка) € 27,44 (€ 137,20 / кг)
Govinda Био хлорела, 180 г € 34,64 (€ 192,44 / кг)
Обща цена: € 62,08
Описание

Спирулината се характеризира с високото си съдържание на хранителни вещества. Тя съдържа незаменими аминокиселини, витамини, минерали, микроелементи, бета-каротин, витамин В12, антиоксиданти, незаменими мастни киселини и ензими в естественото им състояние.

Спирулината се усвоява лесно и може да се използва безопасно за много дълго време. За хора от всички възрасти, особено за вегетарианци, спортисти, бременни жени, кърмачки и деца или по време на диети.

Редовните ни проверки ви гарантират най-високо качество без консерванти.

Арт.-№: GOV-H999B
Съдържание: 450 таблетка
EAN: 4038507003725
Номер на производителя: H999B
Марки: Govinda
Форми на хранене: Вегетариански
Характеристики на продукта: Вегетарианско
Съдържание

100 % спирулина[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Германия, www.govinda-natur.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Govinda Био спирулина