GYADA Cosmetics Анти-фриз изглаждащ балсам за коса, 200 мл

Кремообразен балсам за по-добро разрясване!

€ 13,49 € 14,99 -10%

(€ 67,45 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха, увредена и третирана коса
  • Подхранва и възстановява
  • Придава блясък
  • Веган и тестван за никел
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с Weleda Ревитализиращ шампоан с розмарин, 250 мл

GYADA Cosmetics Анти-фриз изглаждащ балсам за коса, 200 мл € 13,49 (€ 67,45 / л)
Weleda Ревитализиращ шампоан с розмарин, 250 мл € 6,29 (€ 25,16 / л)
Обща цена: € 19,78
Описание

Анти-фриз балсам от GYADA Cosmetics е нежна грижа за суха, увредена и третирана коса. Балсамът съдържа смес от растителни масла, масло от шеа, екстракт от слез и хидролизиран пшеничен и соев протеин. Той разплита, обуздава, действа подхранващо и възстановява. Съставките придават мекотата и гладкостта на косата.

Начин на употреба:

  • След измиването с шампоан разнесете по дължините на мократа коса.
  • Оставете да подейства за 1-2 минути и след това изплакнете.
  • Препоръчва се използването в комбинация с анти-фриз шампоан и анти-фриз спрей.
Арт.-№: XEC-GYA-GC013
Съдържание: 200 мл
EAN: 8054609982177
Номер на производителя: GC013.1
Марки: GYADA Cosmetics
Тип коса: Боядисана коса, Изтощена и увредена коса , Суха коса
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Тестван за никел , Без оцветители, Без парабени, Без PEG, Без силикони, Веган, Без EDTA, Без SLES, Без SLS
Съставки (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Linum Usitatissimum Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Malva Sylvestris Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolized Wheat Protein, Panthenol, Tocopherylacetat, Xanthan Gum, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Dehydroacetate, Parfum[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за GYADA Cosmetics Анти-фриз изглаждащ балсам за коса