GYADA Cosmetics Анти-фриз шампоан, 250 мл

Нежно почистване с омекотяващ ефект!

€ 12,59 € 13,99 -10%

(€ 50,36 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха, третирана и изтощена коса
  • С масла от арган, лен и авокадо
  • Осигурява блясък
  • Веган
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с GYADA Cosmetics Анти-фриз изглаждащ балсам за коса, 200 мл

GYADA Cosmetics Анти-фриз шампоан, 250 мл € 12,59 (€ 50,36 / л)
GYADA Cosmetics Анти-фриз изглаждащ балсам за коса, 200 мл € 13,49 (€ 67,45 / л)
Обща цена: € 26,08
Описание

Благодарение на своята деликатна формула, този шампоан е идеален за суха, чуплива и изтощена коса, която е склонна да се накъсва лесно. Той прави косата мека и образува, чрез подбрани масла от арган, лен и авокадо, защитен филм около косъма. Така и права и къдрава коса е нежно почистена.

С екстракт от слез, хидролизирани соеви протеини и хидрозоли от роза и метличина, косата възвръща естествената си мекота. В допълнение, шампоан е подхранващ и намалява статичното електричество.

Начин на употреба:

  • Вземете малко количество от продукта и нежно втрийте върху влажния скалп.
  • Може да разредите шампоана, за да го направите още по-нежен и да подобрите разпенването.
  • За по-добър ефект се препоръчва да се използва допълнително спрея анти-фриз, преди сушенето на косата.
  • За много суха коса се препоръчва предварително подхранване с подхранваща маска за коса преди измиването с шампоан.
Арт.-№: XEC-GYA-GC008
Съдържание: 250 мл
EAN: 8054609981514
Номер на производителя: GC008.1
Марки: GYADA Cosmetics
Тип коса: Боядисана коса, Изтощена и увредена коса , Суха коса
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Тестван за никел , Без оцветители, Без парабени, Без PEG, Без силикони, Веган, Без EDTA, Без SLES, Без SLS
Съставки (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Rosa Centifolia Flower Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Linum Usitatissimum Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Malva Sylvestris Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Citrus Lemon Peel Oil, Sodium Pca, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum[2], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Benzyl Alcohol

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за GYADA Cosmetics Анти-фриз шампоан