Herbaria Био Ароматна подправна захар "Sissis Sünd", 100 г

Подходяща за ябълков щрудел

€ 12,59

(€ 125,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

Още 7 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Ароматна подправена захар
  • За направата на традиционни ястия
  • Съдържа джинджифил, канела и лимон

Често се купува заедно с Govinda Аюрведично био гхи, 420 г

Herbaria Био Ароматна подправна захар "Sissis Sünd", 100 г € 12,59 (€ 125,90 / кг)
Govinda Аюрведично био гхи, 420 г € 18,59 (€ 44,26 / кг)
Обща цена: € 31,18
Описание

Тази ароматна, подправена захар се използва за приготвянето на известния баварски ябълков щрудел. Също така се комбинира перфектно с други десерти като печени ябълки, ябълков пай или ябълкови палачинки.

Съвет за приготвяне: За пълнеж на щрудел поръсете 4 нарязани ябълки с по 1 супена лъжица от захарта. По желание добавете стафиди и оставете да се стърми за 30 минути.

Арт.-№: XPI-HK-5004112
Съдържание: 100 г
EAN: 4021269041128
Номер на производителя: 5004112
Марки: Herbaria
Съдържание

цяла тръстикова захар[1], Канела[1], лимон[1], Ванилова шушулка на прах[1], екстракт от мандарина[1], Джинджифил[1], Каменна сол

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Herbaria Kräuterparadies GmbH, Kirchdorfer Str. 14a, 83052, Bruckmühl, Германия, www.herbaria.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Herbaria Био Ароматна подправна захар "Sissis Sünd"

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder